Projekty graficzne i typograficzne

W ramach świadczonych usług zajmujemy się także opracowaniami:

Graficznymi

Każda książka zasługuje na szczególną oprawę wizualną. Choć nie ocenia się książki po okładce, to jednak właśnie oprawa jest pierwszym elementem, z którym ma się do czynienia przy kontakcie z książką. Szata graficzna jest więc równie ważna jak sama treść, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wydawane przez nas publikacje cechowały się odpowiednimi walorami estetycznymi, dostosowanymi zarówno do oczekiwań klienta, jak i tematyki poszczególnych książek. Dotyczy to nie tylko okładki, ale także takich elementów jak tabele, schematy, wykresy, ilustracje. Muszą być one najwyższej jakości, stworzone w jednolitym stylu i tworzące zbieżną całość.

 Typograficznymi

Najważniejsza w każdej książce jest jej treść, a tę przedstawia się za pośrednictwem pisma. Niezwykle istotna jest zatem typografia. Należy dobrać odpowiedni krój czcionki – czytelny, atrakcyjny wizualnie i zbieżny z tematem publikacji. Dotyczy to zarówno treści zasadniczej, jak i poszczególnych elementów ksiązki, takich jak tytuł, rozdziały, podrozdziały, podpisy pod ilustracjami i in. Występuje ogromny wybór czcionek, nie trzeba ograniczać się do standardowych!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart